Cynthia Wolters

Cynthia heeft geen ondernemers achtergrond, maar haar ondernemende spirit is onmiskenbaar! Na het behalen van haar VWO-diploma voltooide ze de HEAO-CE en breidde ze haar kennis verder uit met NIMA-B, om haar marketinginzicht te verdiepen.

Cynthia heeft verschillende commerciële rollen vervuld bij de Amerikaanse cosmetica-gigant Estée Lauder Companies. Na de geboorte van haar zoon Lars (nu 21) besloot ze het roer om te gooien en koos ze bewust voor ondersteunende functies.

Cynthia richt zich graag op het creëren van het ideale framework, zodat teams optimaal kunnen functioneren. Bij Écart zet ze haar ruime ervaring ‘hands-on’ in om de ultieme werkomgeving te creëren voor haar collega’s en de Écart-deelnemingen. Dit varieert van het pure officemanagement tot het organiseren van vakbeurzen en het vernieuwen van de website. Daardoor is geen dag hetzelfde!

Cynthia: “Mijn enthousiasme, leergierigheid, doorzettingsvermogen en passie om samen resultaten te behalen, hebben me gebracht waar ik nu ben. Natuurlijk kan ik individueel ook veel bereiken, maar uiteindelijk bereik je samen het meest. Dat proces blijft me fascineren, keer op keer, en sluit perfect aan bij de kernwaarden van Écart.”

Cynthia Wolters